Kasy fiskalne i terminale płatnicze

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne NOVITUS, POSNET i Fawag. Dodatkowo terminale płatnicze PayTel za darmo przez rok w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”. Kalisz, Sieradz, Turek, Ostrów Wlkp., Pleszew.

Godziny pracy

Poniedziałek-piątek

08:00 - 18:00

Sobota

10:00 - 14:00

24 godziny na dobę

Kasy fiskalne, terminale płatnicze PayTEL

Oferta dla sklepów i hurtowni - kasy fiskalne i terminale płatnicze Kalisz

Firma ELPRO-Bis Sp. z o. o. ma siedzibę w Kaliszu, przy ulicy Sukienniczej 5a. Od 30 lat zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie dostaw urządzeń fiskalnych i terminali płatniczych jak również ich integracją. Nasi Klienci to firmy m. inn. z Kalisza, Ostrowia Wlkp. Sieradza, Pleszewa i Turku. Działamy w promieniu 100km od Kalisza. Gdy nasz Klient ma problem z urządzeniem fiskalnym lub terminalem Paytel staramy się mu pomóc zdalnie. Gdy nie jest to możliwe, nasz serwis podjeżdża i rozwiązujemy problem na miejscu u Klienta. Dlatego na rynku lokalnym jesteśmy liderem sprzedaży kas i drukarek fiskalnych.

Kasy i drukarki fiskalne Novitus, Posnet i Fawag

Jesteśmy autoryzowanym partnerem największych producentów kas i drukarek fiskalnych w Polsce: firm Novitus, Posnet i Fawag. Współpraca z tymi firmami gwarantuje, że nie będziesz miał żadnych problemów z serwisowaniem zakupionego urządzenia. Gdyż tylko sprawdzeni producenci zapewniają dostęp do części zamiennych przez cały czas użytkowania kasy czy drukarki fiskalnej. Dostarczymy każdą kasę lub drukarką fiskalną produkowaną przez te firmy. Oczywiście w wersji online.

Terminale płatnicze Paytel

Współpracujemy z firmą PayTel i dostarczamy terminale płatnicze oferowane przez tego operatora. W naszej ofercie znajdziesz zarówno stacjonarne jak i mobilne terminale płatnicze. Jeśli więc chcesz aby Twoja kasa współpracowała z terminalem i przekazywała jej informację o kwocie do zapłaty, zgłoś się do nas. Natychmiast dostarczamy terminal w ramach programu Polska Bezgotówkowa, dzięki czemu możesz korzystać z urządzenia nawet 12 miesięcy, nie ponosząc żadnych opłat. Dlatego zacznij akceptację kart płatniczych w Twojej firmie teraz, bo konkurencja z pewnością już korzysta z terminali PayTel.

Terminal płatniczy Kalisz - jak do nas dojechać ?

HALO

SKONTAKTUJ się z nami

ADRES:

Firma Informatyczna ELPRO-Bis Sp. z o. o.
62-800 Kalisz
ul. Sukiennicza 5A
NIP: 6181002341
KRS: 0000113928

(C) Copyright 2024 by ELPRO-Bis Sp. z o. o.